29.03.2018 Perşembe günü saat: 19.00' da Sheraton Grand Samsun Hotel' de Halkbank' ın kuruluşunun 80. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen Samsun' lu KOBİ' lerin ve Sanayicilerin biraraya geldiği 'Üreten Türkiye Buluşmaları' toplantısı yapıldı.
        Toplantıda Sayın Valimiz Osman KAYMAK, Halk Bankası Genel Müdürü Osman ARSLAN ve Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin konuşma yaptı.
     Toplantıya ayrıca, Samsun Milletvekilleri Kemal ZEYBEK, Vali Yardımcısı Dr. Hakan KUBALI, İlçemiz Kaymakamı Emin ALICI, Tekkeköy Kaymakamı Günay ÖZTÜRK, Havza Kaymakamı Metin YILMAZ, Atakum Belediye Başkanı İshak TAŞÇI, Havza Belediye Başkanı Av. Murat İKİZ, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun ÖNCEL, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi APAYDIN, İş İnsanları, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Samsun, Çorum, Amasya, Tokat Halk Bank Şube Müdürleri ve çalışanları ile Terme Halk Bankası Şube Müdürü Adem ARSLANOĞLU ve çok sayıda davetli katıldı.